Portescap 16N1R78214E1005
16N1R78214E1005 picture photo
Mfg. Part Number
16N1R78214E1005
Manufacturer
Product Category
Motors - AC, DC
Brief Description
BRUSH MOTOR 16MM
Datasheet Download
16N1R78214E1005.pdf
Availability of 16N1R78214E1005
QUANTITY
16N1R78214E1005 Order Process
Ship out your order
Specifications of 16N1R78214E1005
Internal Part NumberEIS-16N1R78214E1005
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules
FamilyMotors - AC, DC
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)16N1R78214E1005
Related Links16N1R78, 16N1R78214E1005 Datasheet, Portescap Distributor
16N1R78214E1005 Details Description
Related parts for 16N1R78214E1005
CONN PC PIN CIRC 0.062DIA SILVER datasheet.pdf
RES SMD 4.12K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 249 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 1.5MSPS 32-QFN datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 61A 1.05 MOHM datasheet.pdf
TVS DIODE 90VWM 146VC SMC datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX 2X2 20QSOP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 44VTLA datasheet.pdf
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE SKT datasheet.pdf