General Cable 18/22CDC.99.B4
18/22CDC.99.B4 picture photo
Mfg. Part Number
18/22CDC.99.B4
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
CABLE 22 COND 5E (1)I18/22CRT-89
Datasheet Download
18/22CDC.99.B4.pdf
Availability of 18/22CDC.99.B4
QUANTITY
18/22CDC.99.B4 Order Process
Ship out your order
Specifications of 18/22CDC.99.B4
Internal Part NumberEIS-18/22CDC.99.B4
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series-
Cable TypeMulti-Conductor
Number of Conductors22
Wire Gauge-
Conductor Strand-
Conductor Material-
Jacket (Insulation) Material-
Jacket (Insulation) Diameter-
Shield Type-
Length-
Jacket Color-
Ratings-
Features-
Voltage-
Operating Temperature-
Usage-
Conductor Insulation-
Jacket (Insulation) Thickness-
Shield Material-
Shield Coverage-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)18/22CDC.99.B4
Related Links18/22CD, 18/22CDC.99.B4 Datasheet, General Cable Distributor
18/22CDC.99.B4 Details Description
Related parts for 18/22CDC.99.B4
RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
FITTING OUT-VERT 90 POL CLR 2X2" datasheet.pdf
APPLIANCE INLET FLTR 10A M80 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONN HEADER BKWY SMD GOLD 84POS datasheet.pdf
RES 26.7K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP-ACTING datasheet.pdf
CONN COUPLER 20A 240V 10FT CABLE datasheet.pdf
IGBT 1200V 50A 375W TO247 datasheet.pdf
Virte -E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf