Johanson Technology Inc. 1900HP41C0500E
1900HP41C0500E picture photo
Mfg. Part Number
1900HP41C0500E
Manufacturer
Product Category
RF Filters
Brief Description
FILTER LOW PASS WDE BND 1.2GHZ
Datasheet Download
1900HP41C0500E.pdf
Availability of 1900HP41C0500E
QUANTITY
1900HP41C0500E Order Process
Ship out your order
Specifications of 1900HP41C0500E
Internal Part NumberEIS-1900HP41C0500E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Filters
FamilyRF Filters
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1900HP41C0500E
Related Links1900HP4, 1900HP41C0500E Datasheet, Johanson Technology Inc. Distributor
1900HP41C0500E Details Description
Related parts for 1900HP41C0500E
CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC LINE DRVR/RCVR RS-232 28TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP datasheet.pdf
IC DAC 12BIT SRL 8SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
RES 1K OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
3/4" PET BRAIDED SLEEVING datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 11POS STRGHT SKT datasheet.pdf