3M 1MF26-L577-00C-500
1MF26-L577-00C-500 picture photo
Mfg. Part Number
1MF26-L577-00C-500
Brief Description
26 POS SHRNK DLTA RIB CBL ASSY 5
Datasheet Download
1MF26-L577-00C-500.pdf
Availability of 1MF26-L577-00C-500
QUANTITY
1MF26-L577-00C-500 Order Process
Ship out your order
Specifications of 1MF26-L577-00C-500
Internal Part NumberEIS-1MF26-L577-00C-500
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
SeriesShrunk Delta Ribbon (SDR)
ConfigurationCentronics 26 pos Male to Male, Right Angle
Length16.40' (5.0m)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1MF26-L577-00C-500
Related Links1MF26-L57, 1MF26-L577-00C-500 Datasheet, 3M Distributor
1MF26-L577-00C-500 Details Description
Related parts for 1MF26-L577-00C-500
CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
OSCILLATOR CMOS PROG 3.3V ST datasheet.pdf
IC USB PWR CTRLR DUAL 16-QSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 34 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 30.1K OHM 0.5% 1/8W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
IC GAS GAUGE LI-ION/POL 10CSP datasheet.pdf
FUSE 20A 1000V 00TN/80 AR datasheet.pdf
68000UF 10V 35X40 datasheet.pdf