3M 1MF26-L587-00C-200
1MF26-L587-00C-200 picture photo
Mfg. Part Number
1MF26-L587-00C-200
Brief Description
26 POS SHRNK DLTA RIB CBL ASSY 2
Datasheet Download
1MF26-L587-00C-200.pdf
Availability of 1MF26-L587-00C-200
QUANTITY
1MF26-L587-00C-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of 1MF26-L587-00C-200
Internal Part NumberEIS-1MF26-L587-00C-200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
SeriesShrunk Delta Ribbon (SDR)
ConfigurationCentronics 26 pos Male to Male, Right Angle
Length6.56' (2.00m)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1MF26-L587-00C-200
Related Links1MF26-L58, 1MF26-L587-00C-200 Datasheet, 3M Distributor
1MF26-L587-00C-200 Details Description
Related parts for 1MF26-L587-00C-200
MULTIPLEXER DUAL 4IN 16SOIC datasheet.pdf
MCU 32BIT 64KB FLASH 100-LQFP datasheet.pdf
IC GATE NAND 3CH 3-INP 14-SO datasheet.pdf
RES SMD 2.2K OHM 5% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
LED SM4 380LM WM WHT 2725K 1X4 datasheet.pdf
CONN HDR 14POS 2.54MM datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS PNL MNT SKT CRMP datasheet.pdf