E-T-A 2-5700-IG1-P10-6.5A
2-5700-IG1-P10-6.5A picture photo
Mfg. Part Number
2-5700-IG1-P10-6.5A
Brief Description
CIR BRKR THRM 6.5A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
2-5700-IG1-P10-6.5A.pdf
Availability of 2-5700-IG1-P10-6.5A
QUANTITY
2-5700-IG1-P10-6.5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2-5700-IG1-P10-6.5A
Internal Part NumberEIS-2-5700-IG1-P10-6.5A
Breaker TypeThermal
Current Rating6.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2-5700-IG1-P10-6.5A
Related Links2-5700-IG, 2-5700-IG1-P10-6.5A Datasheet, E-T-A Distributor
2-5700-IG1-P10-6.5A Details Description
Related parts for 2-5700-IG1-P10-6.5A
8 CIRC DIN RCPT,GRND SHLD datasheet.pdf
LED SLIDE SHORT T2 12V WHITE DIF datasheet.pdf
DIP CABLE - CDR24S/AE24G/CDR24S datasheet.pdf
RES SMD 27.4 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 EXTEND datasheet.pdf
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMA datasheet.pdf
TERMINAL SCREW 30A PC MNT BLK datasheet.pdf
RES SMD 536 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FLANGED SPADE KRIMPTITE datasheet.pdf
IC FRAM 16KBIT 1MHZ 8TDFN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 100POS CABLE SKT datasheet.pdf