E-T-A 2-5700-IG1-P10-A3-20A
2-5700-IG1-P10-A3-20A picture photo
Mfg. Part Number
2-5700-IG1-P10-A3-20A
Brief Description
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
2-5700-IG1-P10-A3-20A.pdf
Availability of 2-5700-IG1-P10-A3-20A
QUANTITY
2-5700-IG1-P10-A3-20A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2-5700-IG1-P10-A3-20A
Internal Part NumberEIS-2-5700-IG1-P10-A3-20A
Breaker TypeThermal
Current Rating20A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2-5700-IG1-P10-A3-20A
Related Links2-5700-IG1, 2-5700-IG1-P10-A3-20A Datasheet, E-T-A Distributor
2-5700-IG1-P10-A3-20A Details Description
Related parts for 2-5700-IG1-P10-A3-20A
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONN SLEEVE INSULATION .250 SER datasheet.pdf
CONN HEADER PIN 80POS 0.5MM SMD datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 4SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 3MHZ 14SOIC datasheet.pdf
30W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
CABLE datasheet.pdf
HOLDER LP MINI 3.0MM2 30A 50PK datasheet.pdf