E-T-A 2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A picture photo
Mfg. Part Number
2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
Brief Description
CIR BRKR THRM 3.2A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A.pdf
Availability of 2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
QUANTITY
2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
Internal Part NumberEIS-2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
Breaker TypeThermal
Current Rating3.2A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
Related Links2-5700-IG1-, 2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A Datasheet, E-T-A Distributor
2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A Details Description
Related parts for 2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU 32K EE 14TSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 3.3MH 140MA 8.5 OHM TH datasheet.pdf
CABLE 16COND 12AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
CAP CER 1UF 100V X7R 1812 datasheet.pdf
RES 160 OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RELAY SSR 50A 5-24VDC ZERO CROSS datasheet.pdf
PLUG COMPONENT 12A 320V 15POS datasheet.pdf
RES SMD 137 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf