E-T-A 2-5700-IG2-K10-DD-10A
2-5700-IG2-K10-DD-10A picture photo
Mfg. Part Number
2-5700-IG2-K10-DD-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
2-5700-IG2-K10-DD-10A.pdf
Availability of 2-5700-IG2-K10-DD-10A
QUANTITY
2-5700-IG2-K10-DD-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2-5700-IG2-K10-DD-10A
Internal Part NumberEIS-2-5700-IG2-K10-DD-10A
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2-5700-IG2-K10-DD-10A
Related Links2-5700-IG2, 2-5700-IG2-K10-DD-10A Datasheet, E-T-A Distributor
2-5700-IG2-K10-DD-10A Details Description
Related parts for 2-5700-IG2-K10-DD-10A
LED YELLOW DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 14-SOIC datasheet.pdf
IC CPLD 128MC 12NS 84PLCC datasheet.pdf
IC RESET CIRC MPU SC70-3 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 16V NP0 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.15A 8SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
RES 6.81 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206 datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 22POS HL LOW P datasheet.pdf