FFF 20021121-00032D4LF
20021121-00032D4LF picture photo
Mfg. Part Number
20021121-00032D4LF
Brief Description
HD SMT
Datasheet Download
20021121-00032D4LF.pdf
Availability of 20021121-00032D4LF
QUANTITY
20021121-00032D4LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021121-00032D4LF
Internal Part NumberEIS-20021121-00032D4LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesMinitek127™ Connector System
Standard Package13
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions32
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.120" (3.05mm)
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness10µin (0.25µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021121-00032D4LF
Related Links20021121-, 20021121-00032D4LF Datasheet, FFF Distributor
20021121-00032D4LF Details Description
Related parts for 20021121-00032D4LF
JFET N-CH 40V 0.35W TO92 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 WW datasheet.pdf
IC PWR INTERFACE SWITCH 20QFN datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CONN RCPT HSG 3POS .197 WHITE datasheet.pdf
RES 88.7K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT datasheet.pdf
M30,UNSHLD,MPB,20MM,NPN,NC,M12 datasheet.pdf
FIXED IND 18NH 600MA 200 MOHM datasheet.pdf