FFF 20021121-00034D1LF
20021121-00034D1LF picture photo
Mfg. Part Number
20021121-00034D1LF
Brief Description
HD SMT
Datasheet Download
20021121-00034D1LF.pdf
Availability of 20021121-00034D1LF
QUANTITY
20021121-00034D1LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021121-00034D1LF
Internal Part NumberEIS-20021121-00034D1LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesMinitek127™ Connector System
Standard Package13
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Headers, Male Pins
SeriesMinitek 127™ 20021121
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.120" (3.05mm)
Mounting TypeSurface Mount
Features-
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021121-00034D1LF
Related Links20021121-, 20021121-00034D1LF Datasheet, FFF Distributor
20021121-00034D1LF Details Description
Related parts for 20021121-00034D1LF
IC RESET MONITOR 4.38V SOT23B-3 datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 3A 45 MOHM SMD datasheet.pdf
IC LATCH OCTAL HS 3STATE 20SOIC datasheet.pdf
THYRISTOR 650V 20A SOT186A datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 240K OHM 0606 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PST 40A 12V datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C VERT UNSHLD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC datasheet.pdf
DIGITAL INPUT TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
RES 965 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 5.49K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf