FFF 20021121-00058D4LF
20021121-00058D4LF picture photo
Mfg. Part Number
20021121-00058D4LF
Datasheet Download
20021121-00058D4LF.pdf
Availability of 20021121-00058D4LF
QUANTITY
20021121-00058D4LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021121-00058D4LF
Internal Part NumberEIS-20021121-00058D4LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesMinitek127™ Connector System
Standard Package7
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions58
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.120" (3.05mm)
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness10µin (0.25µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021121-00058D4LF
Related Links20021121-, 20021121-00058D4LF Datasheet, FFF Distributor
20021121-00058D4LF Details Description
Related parts for 20021121-00058D4LF
IC PHOTOTRANSISTOR HERM TO-18 datasheet.pdf
Connector Receptacle 14 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 50V 10% RADIAL datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK BST PWM 8-DIP datasheet.pdf
CAP CER 220PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
MODULE PWR ENTRY 15A 250V SCREW datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3/1.8/1.5V 16LFCSP datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf