FFF 20021121-00068D4LF
20021121-00068D4LF picture photo
Mfg. Part Number
20021121-00068D4LF
Datasheet Download
20021121-00068D4LF.pdf
Availability of 20021121-00068D4LF
QUANTITY
20021121-00068D4LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021121-00068D4LF
Internal Part NumberEIS-20021121-00068D4LF
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions68
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021121-00068D4LF
Related Links20021121-, 20021121-00068D4LF Datasheet, FFF Distributor
20021121-00068D4LF Details Description
Related parts for 20021121-00068D4LF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23-3 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 1A AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 8.1A 10.3 MOHM datasheet.pdf
IC SWITCH N-CH LOW SIDE DPAK datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 200V X7R 0805 datasheet.pdf
CUT-OFF ANVIL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 0.1UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SPDT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC datasheet.pdf