FFF 20021122-00030T8LF
20021122-00030T8LF picture photo
Mfg. Part Number
20021122-00030T8LF
Datasheet Download
20021122-00030T8LF.pdf
Availability of 20021122-00030T8LF
QUANTITY
20021122-00030T8LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021122-00030T8LF
Internal Part NumberEIS-20021122-00030T8LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package14
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions30
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.150" (3.81mm)
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021122-00030T8LF
Related Links20021122-, 20021122-00030T8LF Datasheet, FFF Distributor
20021122-00030T8LF Details Description
Related parts for 20021122-00030T8LF
FAN AXIAL 40X6.9MM 5VDC WIRE datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 580MA 480 MOHM datasheet.pdf
CONTACT SKT 4-6AWG SZ4 CRMP GOLD datasheet.pdf
RES 330K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W datasheet.pdf
RES 51.1 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
500 TB PLU PLU DOWN/SIDE datasheet.pdf
KJB 29C 29#16 PIN RECP datasheet.pdf
ATTENUATOR 4 DB DC 18GHZ datasheet.pdf