FFF 20021122-00032T1LF
20021122-00032T1LF picture photo
Mfg. Part Number
20021122-00032T1LF
Datasheet Download
20021122-00032T1LF.pdf
Availability of 20021122-00032T1LF
QUANTITY
20021122-00032T1LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021122-00032T1LF
Internal Part NumberEIS-20021122-00032T1LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package13
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions32
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.150" (3.81mm)
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021122-00032T1LF
Related Links20021122-, 20021122-00032T1LF Datasheet, FFF Distributor
20021122-00032T1LF Details Description
Related parts for 20021122-00032T1LF
CONDITIONER SIGNAL RAIL MNT datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
FRICTION LATCH HEADER DR R/A datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
CAP TANT 270UF 4V 20% 2917 datasheet.pdf
LED PANEL MOUNT INDICATOR BLUE datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS CBL MNT PIN datasheet.pdf
CAP FILM 250VDC 1.6UF RADIAL datasheet.pdf