FFF 20021122-00050D4LF
20021122-00050D4LF picture photo
Mfg. Part Number
20021122-00050D4LF
Datasheet Download
20021122-00050D4LF.pdf
Availability of 20021122-00050D4LF
QUANTITY
20021122-00050D4LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021122-00050D4LF
Internal Part NumberEIS-20021122-00050D4LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package8
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions50
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.150" (3.81mm)
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness10µin (0.25µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021122-00050D4LF
Related Links20021122-, 20021122-00050D4LF Datasheet, FFF Distributor
20021122-00050D4LF Details Description
Related parts for 20021122-00050D4LF
INDUCT ARRAY 6 COIL 10.9UH SMD datasheet.pdf
CONN LOW PRO 15POS SOLDER EYE datasheet.pdf
RES SMD 931K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB OTP MQFP-80-1 datasheet.pdf
RES SMD 44.2KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.5A TO252-5 datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS INLINE PIN datasheet.pdf
FUSE HLDR BLADE 32V 20A IN LINE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
PCB HEADER 90 5.08MM 12 POLE datasheet.pdf