FFF 20021221-00030D4LF
20021221-00030D4LF picture photo
Mfg. Part Number
20021221-00030D4LF
Datasheet Download
20021221-00030D4LF.pdf
Availability of 20021221-00030D4LF
QUANTITY
20021221-00030D4LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021221-00030D4LF
Internal Part NumberEIS-20021221-00030D4LF
MezzSelect
Standard Package12
Connector TypeHeader, Shrouded
Number of Positions30
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.120" (3.05mm)
Features-
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness10µin (0.25µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021221-00030D4LF
Related Links20021221-, 20021221-00030D4LF Datasheet, FFF Distributor
20021221-00030D4LF Details Description
Related parts for 20021221-00030D4LF
FIXED IND 1UH 6.8A 9.2 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 4POS datasheet.pdf
IC TXRX RS232 1MBPS LP 28-SSOP datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOT23-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603 datasheet.pdf
RES 36.5 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH CAP GRAY datasheet.pdf
0600 STRIP-LINE HDR COINED CNTCT datasheet.pdf
RES 25 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
POT SLIDE 10K OHM .1W 15MM datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf