FFF 20021221-00034D1LF
20021221-00034D1LF picture photo
Mfg. Part Number
20021221-00034D1LF
Datasheet Download
20021221-00034D1LF.pdf
Availability of 20021221-00034D1LF
QUANTITY
20021221-00034D1LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021221-00034D1LF
Internal Part NumberEIS-20021221-00034D1LF
MezzSelect
Standard Package11
Connector TypeHeader, Shrouded
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.120" (3.05mm)
Features-
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021221-00034D1LF
Related Links20021221-, 20021221-00034D1LF Datasheet, FFF Distributor
20021221-00034D1LF Details Description
Related parts for 20021221-00034D1LF
KIT TEST LEAD DELUXE ELECTRICAL datasheet.pdf
RES SMD 475 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH TQFP64-8 datasheet.pdf
SENSOR 2000PSI M10-1.25 6H 4.5V datasheet.pdf
RES SMD 64.9 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
RES 61.9 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN DIN SOCKET 96POS VERT GOLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 2W SMBG datasheet.pdf
RES 330 OHM 5.25W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ6B M32 datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf