FFF 20021321-00034D4LF
20021321-00034D4LF picture photo
Mfg. Part Number
20021321-00034D4LF
Brief Description
Connector Receptacle 34 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount
Datasheet Download
20021321-00034D4LF.pdf
Availability of 20021321-00034D4LF
QUANTITY
20021321-00034D4LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021321-00034D4LF
Internal Part NumberEIS-20021321-00034D4LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesMinitek127™ Connector System
Standard Package12
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness10µin (0.25µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021321-00034D4LF
Related Links20021321-, 20021321-00034D4LF Datasheet, FFF Distributor
20021321-00034D4LF Details Description
Related parts for 20021321-00034D4LF
RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 5A 6V datasheet.pdf
GUIDE PC CARD 1594A SERIES 1=5 datasheet.pdf
RES SMD 3.6K OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 950MA 190 MOHM datasheet.pdf
DISPLAY LCD 20X2 Y/G datasheet.pdf
IC CPLD 1140MC 5.1NS 256BGA datasheet.pdf
Connector Socket 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
FIXED IND 91UH 154MA 4.3 OHM TH datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf