FFF 20021323-00022T1LF
20021323-00022T1LF picture photo
Mfg. Part Number
20021323-00022T1LF
Brief Description
Connector Receptacle, Bottom Entry 22 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount
Datasheet Download
20021323-00022T1LF.pdf
Availability of 20021323-00022T1LF
QUANTITY
20021323-00022T1LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021323-00022T1LF
Internal Part NumberEIS-20021323-00022T1LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package19
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions22
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021323-00022T1LF
Related Links20021323-, 20021323-00022T1LF Datasheet, FFF Distributor
20021323-00022T1LF Details Description
Related parts for 20021323-00022T1LF
IC CTRLR HOTSWAP NEG VOLT 10MSOP datasheet.pdf
POT 20K OHM THUMBWHEEL CERM ST datasheet.pdf
RES SMD 330 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CARD EDGE 10POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
SENSOR 1500PSIS 7/16 UNF 5V datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD datasheet.pdf
RES 102K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 2COND 24AWG BROWN 100' datasheet.pdf
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 30POS SKT datasheet.pdf
CAP 220 UF 20% 50 V datasheet.pdf