3M 2020-18MMX55M
2020-18MMX55M picture photo
Mfg. Part Number
2020-18MMX55M
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
18MMX55M BULK
Datasheet Download
2020-18MMX55M.pdf
Availability of 2020-18MMX55M
QUANTITY
2020-18MMX55M Order Process
Ship out your order
Specifications of 2020-18MMX55M
Internal Part NumberEIS-2020-18MMX55M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package48
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2020-18MMX55M
Related Links2020-1, 2020-18MMX55M Datasheet, 3M Distributor
2020-18MMX55M Details Description
Related parts for 2020-18MMX55M
CONN HEADER 60POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC 8BIT ADDRESSABL LATCH 16-DIP datasheet.pdf
TAPE MASK PERFORMANCE 18MM X 55M datasheet.pdf
MARKER SNAP-ON 6 15-19MM WHITE datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 204MA 1.8 OHM datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM T766 datasheet.pdf
RES ARRAY 14 RES 15K OHM 16DRT datasheet.pdf
ATTENUATOR 9 DB DC 2GHZ datasheet.pdf