TE Connectivity Raychem Cable Protection 2020F8421-9
2020F8421-9 picture photo
Mfg. Part Number
2020F8421-9
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
COAX CABLE-HIGH PERFO
Datasheet Download
2020F8421-9.pdf
Availability of 2020F8421-9
QUANTITY
2020F8421-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 2020F8421-9
Internal Part NumberEIS-2020F8421-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2020F8421-9
Related Links2020F, 2020F8421-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
2020F8421-9 Details Description
Related parts for 2020F8421-9
POT 100K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
CONN PLUG MICRO LOCK SOLDER NTRL datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 5.2A 1206-8 datasheet.pdf
CONN HEADER 38POS VERT 1.5MM TIN datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
RES 8.66 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 137K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 89MM datasheet.pdf
CONTACT SKT 18-22 AWG CRIMP GOLD datasheet.pdf
CAP TANT POLY 1200UF 40V CHA MNT datasheet.pdf