TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202D142-25-0
202D142-25-0 picture photo
Mfg. Part Number
202D142-25-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
202D142-25-0.pdf
Availability of 202D142-25-0
QUANTITY
202D142-25-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202D142-25-0
Internal Part NumberEIS-202D142-25-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202D142-25-0
202D142-25-0 Details Description
Related parts for 202D142-25-0
BATTERY PACK NICAD 6.0V 600MAH datasheet.pdf
RELAY REED 3PST 250MA 12V datasheet.pdf
RES SMD 10.7K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER 47POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 82NH 100MA 2.5 OHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 750PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
BOARD EVAL DIFF LVPECL FANOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 300W datasheet.pdf
RES 30.5K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
LED RED CLEAR 0603 SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 10POS PIN datasheet.pdf