TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202D211-25-01/86-0
202D211-25-01/86-0 picture photo
Mfg. Part Number
202D211-25-01/86-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
202D211-25-01/86-0.pdf
Availability of 202D211-25-01/86-0
QUANTITY
202D211-25-01/86-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202D211-25-01/86-0
Internal Part NumberEIS-202D211-25-01/86-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 202D2
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202D211-25-01/86-0
202D211-25-01/86-0 Details Description
Related parts for 202D211-25-01/86-0
IC ADC 14BIT SRL T/H LP 8SOIC datasheet.pdf
CARDEDGE 56POS DL .156 BLK LOPRO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM datasheet.pdf
350 TB SPRING PLUG datasheet.pdf
RES 6.8 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 22PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf