TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202D221-100-0
202D221-100-0 picture photo
Mfg. Part Number
202D221-100-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
202D221-100-0.pdf
Availability of 202D221-100-0
QUANTITY
202D221-100-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202D221-100-0
Internal Part NumberEIS-202D221-100-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202D221-100-0
202D221-100-0 Details Description
Related parts for 202D221-100-0
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 250V datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 180PF 500V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X6MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS WALL MNT PINS datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
RES SMD 324 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf