TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202D221-12-61-0-CS5077
202D221-12-61-0-CS5077 picture photo
Mfg. Part Number
202D221-12-61-0-CS5077
Brief Description
OTHER ELASTOMERS
Datasheet Download
202D221-12-61-0-CS5077.pdf
Availability of 202D221-12-61-0-CS5077
QUANTITY
202D221-12-61-0-CS5077 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202D221-12-61-0-CS5077
Internal Part NumberEIS-202D221-12-61-0-CS5077
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202D221-12-61-0-CS5077
202D221-12-61-0-CS5077 Details Description
Related parts for 202D221-12-61-0-CS5077
CONN EDGECARD 100POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES 7.5K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 750PSI 7/16-20UNF .5-4.5V datasheet.pdf
HEAT SHRINK CAP FOR SPLICE datasheet.pdf
CONTACT PIN CRIMP TIN 1.6MM datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 7" 0.50MM 12POS datasheet.pdf
5MM EUROBLOCK PC STR BLK 3POS datasheet.pdf
IC FPGA 280 I/O 484FBGA datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
LED LUXEON S2000 5000K 80CRI datasheet.pdf
CAP FILM 33NF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf