TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202D221-25/42-0
202D221-25/42-0 picture photo
Mfg. Part Number
202D221-25/42-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
202D221-25/42-0.pdf
Availability of 202D221-25/42-0
QUANTITY
202D221-25/42-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202D221-25/42-0
Internal Part NumberEIS-202D221-25/42-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202D221-25/42-0
202D221-25/42-0 Details Description
Related parts for 202D221-25/42-0
CONN RECEPT 9POS 24AWG MTA156 datasheet.pdf
IC REG LDO 8.5V 0.2A 8SO datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 16SO datasheet.pdf
IC PROG VOLTAGE SOURCE 10-SON datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS PIN datasheet.pdf
HEATSHRINK BLK 5X4' datasheet.pdf
SWITCH THUMBWHEEL datasheet.pdf
RES SMD 1.8K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5V SMD datasheet.pdf