TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202D932-25-G05/225-0
202D932-25-G05/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
202D932-25-G05/225-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
202D932-25-G05/225-0.pdf
Availability of 202D932-25-G05/225-0
QUANTITY
202D932-25-G05/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202D932-25-G05/225-0
Internal Part NumberEIS-202D932-25-G05/225-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 202D9
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202D932-25-G05/225-0
202D932-25-G05/225-0 Details Description
Related parts for 202D932-25-G05/225-0
IC VREF SERIES/SHUNT 10V 8SOIC datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EYELET datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN/PNP SOT563 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
RES 6.04K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES SMD 0.02 OHM 1% 2W J LEAD datasheet.pdf
HAR-BUS HM MEL., TYP DE, AFS 1, datasheet.pdf
CAP CER 460PF 30KV Z5U DISK datasheet.pdf
MICRO 9C S 48" WHT NI datasheet.pdf