TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202D932-4-88-0
202D932-4-88-0 picture photo
Mfg. Part Number
202D932-4-88-0
Brief Description
FLEX POLY MOLDED PART
Datasheet Download
202D932-4-88-0.pdf
Availability of 202D932-4-88-0
QUANTITY
202D932-4-88-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202D932-4-88-0
Internal Part NumberEIS-202D932-4-88-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202D932-4-88-0
202D932-4-88-0 Details Description
Related parts for 202D932-4-88-0
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM datasheet.pdf
HEAT SHRINK BLU 3/16" X 1000' datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
RES SMD 9.76K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
KIT PROGRAMMING FOR HC08 DIP datasheet.pdf
BRACKET COMPUTER EISA/ISA 15POS datasheet.pdf
CONN CIC FFC RCPT 16POS 2.54MM datasheet.pdf
INSULATION PUNCH datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf