TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 204K012-25/225-0
204K012-25/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
204K012-25/225-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
204K012-25/225-0.pdf
Availability of 204K012-25/225-0
QUANTITY
204K012-25/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 204K012-25/225-0
Internal Part NumberEIS-204K012-25/225-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 204K0
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)204K012-25/225-0
204K012-25/225-0 Details Description
Related parts for 204K012-25/225-0
HOOK-UP 18AWG GRN/YEL 1000' datasheet.pdf
IC A/D CONV SAMPLING 12BIT 8-DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
RES 39.2 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 17.4K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
EXL UNITIZED WHEEL 12" 2S FIN datasheet.pdf
XCEDE LEFT 6PVH 4COL WK datasheet.pdf
IC HALL SENSR OMNIPLOR SW 4DFN datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
COMBO 3W3 M PCB R/A G50 ZINC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 56POS SKT datasheet.pdf