TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 209W112-100/180-0
209W112-100/180-0 picture photo
Mfg. Part Number
209W112-100/180-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
209W112-100/180-0.pdf
Availability of 209W112-100/180-0
QUANTITY
209W112-100/180-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 209W112-100/180-0
Internal Part NumberEIS-209W112-100/180-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)209W112-100/180-0
209W112-100/180-0 Details Description
Related parts for 209W112-100/180-0
IC OPAMP GP 350KHZ 8SOIC datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1/2" datasheet.pdf
RES 390 OHM 5% 5W MET OXIDE AXL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP POLYMER 180UF 20% 20V T/H datasheet.pdf
FUSE HOLDER FEF F'GRIP 5X20MM datasheet.pdf
RES 825 OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
SOCKET CONTACT 100PCS datasheet.pdf
CAP FILM 480UF 10% 1.3KVDC SCREW datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 1KV X7R 0603 datasheet.pdf