TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 209W132-100-0
209W132-100-0 picture photo
Mfg. Part Number
209W132-100-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
209W132-100-0.pdf
Availability of 209W132-100-0
QUANTITY
209W132-100-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 209W132-100-0
Internal Part NumberEIS-209W132-100-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)209W132-100-0
209W132-100-0 Details Description
Related parts for 209W132-100-0
CONN DIN RECEPT 64POS VERT PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN HDR 2MM W/LATCH 10POS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
IC LI+ CHARGER PWR MGMT 24VQFN datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 297MA 2.1 OHM SMD datasheet.pdf
TRIMMER 10K OHM 0.5W LEADS datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V CMOS 25PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
IC SRAM 32KBIT 90NS 68PGA datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
CARD GUIDE 7" 0.078" NYL NAT datasheet.pdf