TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 209W132-3/42-0
209W132-3/42-0 picture photo
Mfg. Part Number
209W132-3/42-0
Brief Description
STD POLY MOLDED PARTS
Datasheet Download
209W132-3/42-0.pdf
Availability of 209W132-3/42-0
QUANTITY
209W132-3/42-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 209W132-3/42-0
Internal Part NumberEIS-209W132-3/42-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)209W132-3/42-0
209W132-3/42-0 Details Description
Related parts for 209W132-3/42-0
RES ARRAY 15 RES 56K OHM 16SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 4 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 25PPM DWN SPRD SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.7MHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
LOW POWER ATTENUATOR 0DB datasheet.pdf
IC FLASH 8MBIT 55NS 44SO datasheet.pdf
DYNAMIC 2000 REC HSG 8P X KEY WI datasheet.pdf
RES 604 OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf