TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 214A052-25/225-0
214A052-25/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
214A052-25/225-0
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
214A052-25/225-0.pdf
Availability of 214A052-25/225-0
QUANTITY
214A052-25/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 214A052-25/225-0
Internal Part NumberEIS-214A052-25/225-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)214A052-25/225-0
214A052-25/225-0 Details Description
Related parts for 214A052-25/225-0
OSC 5.0V PROG TTL PWRDN 100PPM datasheet.pdf
CONN HEADER 31POS .100 SGL SMD datasheet.pdf
LABEL LSR POLY WHT 1.00 X 0.25" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 4POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V DPAK datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 760VAC Y5U RDL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 100A D2PAK datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 555MA 900 MOHM datasheet.pdf