Murata Electronics North America 220uH (LQH3N221K04)
220uH (LQH3N221K04) picture photo
Mfg. Part Number
220uH (LQH3N221K04)
Datasheet Download
220uH (LQH3N221K04).pdf
Availability of 220uH (LQH3N221K04)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of 220uH (LQH3N221K04), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. 220uH (LQH3N221K04) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for 220uH (LQH3N221K04), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
220uH (LQH3N221K04) Order Process
Ship out your order
Specifications of 220uH (LQH3N221K04)
Internal Part NumberEIS-220uH (LQH3N221K04)
Delivery TimeIn stock, ship 220uH (LQH3N221K04) today.
Series220uH (LQH3
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-220uH (LQH3N221K04)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related Links220uH (LQ, 220uH (LQH3N221K04) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
220uH (LQH3N221K04) Details Description
Related parts for 220uH (LQH3N221K04)
IC SCAN TEST DEV/TXRX 24-SOIC datasheet.pdf
CONN ADAPT SMA JACK TO N JACK datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 400MW SOD2 datasheet.pdf
RES SMD 4.64K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 36K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 100V NP0 1812 datasheet.pdf
CONN PLUG 60POS .8MM DUAL SMT datasheet.pdf
CONN RCPT 3 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CNTRL LIQ LEV 200VAC SOCKETABLE datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 38COND 24AWG 500' datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf