E-T-A 2210-S221-P1M1-H111-15A
2210-S221-P1M1-H111-15A picture photo
Mfg. Part Number
2210-S221-P1M1-H111-15A
Brief Description
CIR BRKR THRM 15A
Datasheet Download
2210-S221-P1M1-H111-15A.pdf
Availability of 2210-S221-P1M1-H111-15A
QUANTITY
2210-S221-P1M1-H111-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2210-S221-P1M1-H111-15A
Internal Part NumberEIS-2210-S221-P1M1-H111-15A
FamilyCircuit Breakers
Series2210
Breaker TypeThermal Magnetic
Current Rating15A
Voltage Rating - AC250V
Voltage Rating - DC28V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2210-S221-P1M1-H111-15A
Related Links2210-S221-P, 2210-S221-P1M1-H111-15A Datasheet, E-T-A Distributor
2210-S221-P1M1-H111-15A Details Description
Related parts for 2210-S221-P1M1-H111-15A
SIDACTOR BI 6V 400A DO-214AA datasheet.pdf
IC SWIT PWM GREEN CM OVP HV 8SOP datasheet.pdf
CONN BACKSHELL DB37 DIE CAST datasheet.pdf
RES 68K OHM 1/4W 5% CF MINI datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
RES 247.04 OHM 0.3W 0.02% RADIAL datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
IC PCI SW 32LANE 8PORT 484BGA datasheet.pdf
CAP TRIM 1.5-5PF 200V THRU HOLE datasheet.pdf