E-T-A 2210-S222-P1T1-H0-20A
2210-S222-P1T1-H0-20A picture photo
Mfg. Part Number
2210-S222-P1T1-H0-20A
Brief Description
CIR BRKR 20A 480VAC 65VDC
Datasheet Download
2210-S222-P1T1-H0-20A.pdf
Availability of 2210-S222-P1T1-H0-20A
QUANTITY
2210-S222-P1T1-H0-20A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2210-S222-P1T1-H0-20A
Internal Part NumberEIS-2210-S222-P1T1-H0-20A
Breaker TypeThermal Magnetic
Current Rating20A
Voltage Rating - AC480V
Voltage Rating - DC65V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2210-S222-P1T1-H0-20A
Related Links2210-S222-, 2210-S222-P1T1-H0-20A Datasheet, E-T-A Distributor
2210-S222-P1T1-H0-20A Details Description
Related parts for 2210-S222-P1T1-H0-20A
IC OPAMP GP 2MHZ 8MSOP datasheet.pdf
IC EEPROM 1MBIT 1MHZ 8SOIC datasheet.pdf
BIT SET ASSORTED W/CASE 39PC datasheet.pdf
CAP MICA 2000PF 5% 1KV RADIAL datasheet.pdf
IC SMOKE DETECTOR CMOS 16-SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
LED 7-SEG 4DIGIT ORN LC 0.4" CC datasheet.pdf
RES SMD 12.1K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZB16 M25 datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf