TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222A111-100/180-0
222A111-100/180-0 picture photo
Mfg. Part Number
222A111-100/180-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222A111-100/180-0.pdf
Availability of 222A111-100/180-0
QUANTITY
222A111-100/180-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222A111-100/180-0
Internal Part NumberEIS-222A111-100/180-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 222A1
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222A111-100/180-0
222A111-100/180-0 Details Description
Related parts for 222A111-100/180-0
RES SMD 0.56 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
IC SCHMITT TRIGGER 4584B 5-SSOP datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 485MA 540 MOHM datasheet.pdf
INSERT MALE 25POS+1GND CRIMP datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 5.12"L X 2.99"W datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V datasheet.pdf
RES SMD 12 OHM 5% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 7" 1MM 8POS datasheet.pdf
IP CORE PCI EXP X4 ENDPT ECP2M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 6POS SKT datasheet.pdf