TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222A111-25-G06-0
222A111-25-G06-0 picture photo
Mfg. Part Number
222A111-25-G06-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222A111-25-G06-0.pdf
Availability of 222A111-25-G06-0
QUANTITY
222A111-25-G06-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222A111-25-G06-0
Internal Part NumberEIS-222A111-25-G06-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222A111-25-G06-0
222A111-25-G06-0 Details Description
Related parts for 222A111-25-G06-0
VARISTOR 42.3V 1KA DISC 14MM datasheet.pdf
RES SMD 560 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS .100" DUAL TIN datasheet.pdf
CONN RCPT 17POS FREE HNG W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 128POS JAMNUT PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 25POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 20.3K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf