TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222A213-3/42-0
222A213-3/42-0 picture photo
Mfg. Part Number
222A213-3/42-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
STD POLY MOLDED PARTS
Datasheet Download
222A213-3/42-0.pdf
Availability of 222A213-3/42-0
QUANTITY
222A213-3/42-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222A213-3/42-0
Internal Part NumberEIS-222A213-3/42-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
MSDS Material Safety DatasheetRAY3143 MSDS
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222A213-3/42-0
222A213-3/42-0 Details Description
Related parts for 222A213-3/42-0
IC PLL CLOCK GENERATOR 32-LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.56UF 50V X7R 2220 datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 24 OLIVE datasheet.pdf
RES 143 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 57 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CABLE 12POS .100 JUMPER 6 INCH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156" datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS INLINE PIN datasheet.pdf
OSC XO 25.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
IND 2.2 UH 4.7 A 35.0 MOHM 4020 datasheet.pdf