TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222D142-12-50-0
222D142-12-50-0 picture photo
Mfg. Part Number
222D142-12-50-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
OTHER ELASTOMERS
Datasheet Download
222D142-12-50-0.pdf
Availability of 222D142-12-50-0
QUANTITY
222D142-12-50-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222D142-12-50-0
Internal Part NumberEIS-222D142-12-50-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 222D1
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222D142-12-50-0
222D142-12-50-0 Details Description
Related parts for 222D142-12-50-0
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123 datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 50V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX .5MM 70POS .229M datasheet.pdf
RES 5.11 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PNL MNT PLUG 3POS SLD CUP datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 150MW VMT3 datasheet.pdf
HEADER SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
FAIRLEAD BLOCK datasheet.pdf
CAP POLYMER 100UF 20% 16V T/H datasheet.pdf