TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222D242-3-22/86-0
222D242-3-22/86-0 picture photo
Mfg. Part Number
222D242-3-22/86-0
Brief Description
STD POLY MOLDED PARTS
Datasheet Download
222D242-3-22/86-0.pdf
Availability of 222D242-3-22/86-0
QUANTITY
222D242-3-22/86-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222D242-3-22/86-0
Internal Part NumberEIS-222D242-3-22/86-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222D242-3-22/86-0
222D242-3-22/86-0 Details Description
Related parts for 222D242-3-22/86-0
Crystal 16.6700MHz 30ppm 20pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
POWER CABLE DISC DRIVE 5.25" datasheet.pdf
IC PHASE LOCK LOOP HP 14-TSSOP datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 48SSOP datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10% 20V 2917 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 250V JB 2220 datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 213MA 7.45 OHM datasheet.pdf
RJ11 RA SHIELD LED 4 PORT datasheet.pdf
330UF 16V 8X10 datasheet.pdf
160V, SOT23, NPN High voltage transistor IC datasheet.pdf