TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222K163-25/225-0-CS6940
222K163-25/225-0-CS6940 picture photo
Mfg. Part Number
222K163-25/225-0-CS6940
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
222K163-25/225-0-CS6940.pdf
Availability of 222K163-25/225-0-CS6940
QUANTITY
222K163-25/225-0-CS6940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222K163-25/225-0-CS6940
Internal Part NumberEIS-222K163-25/225-0-CS6940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222K163-25/225-0-CS6940
222K163-25/225-0-CS6940 Details Description
Related parts for 222K163-25/225-0-CS6940
CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 35POS datasheet.pdf
RES SMD 2.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS FEMALE CRIMP datasheet.pdf
HEATSHRINK END CAP 7.4MM BLK datasheet.pdf
CAP CER 0.90PF 50V R2H 0201 datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR BFU730F datasheet.pdf
CONN RCPT 20POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE PIN datasheet.pdf