TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222S152-25S/86-0
222S152-25S/86-0 picture photo
Mfg. Part Number
222S152-25S/86-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222S152-25S/86-0.pdf
Availability of 222S152-25S/86-0
QUANTITY
222S152-25S/86-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222S152-25S/86-0
Internal Part NumberEIS-222S152-25S/86-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222S152-25S/86-0
222S152-25S/86-0 Details Description
Related parts for 222S152-25S/86-0
IC REG LDO ADJ 0.18A SOT23-5 datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 2.27A 129 MOHM datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 60KB OTP 100QFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf