TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 224W221-25-G03/225-0
224W221-25-G03/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
224W221-25-G03/225-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
224W221-25-G03/225-0.pdf
Availability of 224W221-25-G03/225-0
QUANTITY
224W221-25-G03/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 224W221-25-G03/225-0
Internal Part NumberEIS-224W221-25-G03/225-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 224W2
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)224W221-25-G03/225-0
224W221-25-G03/225-0 Details Description
Related parts for 224W221-25-G03/225-0
RES SMD 6.81K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.5A DPAK datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC BUFFER SCHMITT TRIGGER 6XSON datasheet.pdf
DISPLAY DOT MATRX GRN 2.3" 5X8 datasheet.pdf
RES 24.3 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 2COND 20AWG NAT SHLD 100' datasheet.pdf
RES NETWORK 2 RES 350 OHM RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
25POS DIE CAST HOOD JACKSCREW datasheet.pdf
CAP FILM 11NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf