Integrated Device Technology (IDT) 2305A-1HDCG
2305A-1HDCG picture photo
Mfg. Part Number
2305A-1HDCG
Brief Description
IC CLK BUFFER 3.3V HI DRV 8-SOIC
Datasheet Download
2305A-1HDCG.pdf
Availability of 2305A-1HDCG
QUANTITY
2305A-1HDCG Order Process
Ship out your order
Specifications of 2305A-1HDCG
Internal Part NumberEIS-2305A-1HDCG
Standard Package97
Series-
PackagingTube
Differential - Input:OutputNo/No
Frequency - Max133MHz
Divider/MultiplierNo/No
Voltage - Supply3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2305A-1HDCG
Related Links2305A, 2305A-1HDCG Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
2305A-1HDCG Details Description
Related parts for 2305A-1HDCG
IC MULTIPLEXER 8X1 18SOIC datasheet.pdf
RES SMD 43.2KOHM 0.02% 1/4W 0805 datasheet.pdf
IC TXRX 10GBPS DUAL 144FCBGA datasheet.pdf
CAP CER 150PF 100V U2J RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 3X12V 250W datasheet.pdf
RES 301 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V datasheet.pdf
CLAMP RM 6 datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 1W DO204AL datasheet.pdf
MOD TXRX LORA +20DBM 868MHZ SMD datasheet.pdf
CAP TRIM 1.2-10PF 500V PNL MOUNT datasheet.pdf