TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 234A032-3S/200-0-CS8368
234A032-3S/200-0-CS8368 picture photo
Mfg. Part Number
234A032-3S/200-0-CS8368
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
234A032-3S/200-0-CS8368.pdf
Availability of 234A032-3S/200-0-CS8368
QUANTITY
234A032-3S/200-0-CS8368 Order Process
Ship out your order
Specifications of 234A032-3S/200-0-CS8368
Internal Part NumberEIS-234A032-3S/200-0-CS8368
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 234A0
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)234A032-3S/200-0-CS8368
234A032-3S/200-0-CS8368 Details Description
Related parts for 234A032-3S/200-0-CS8368
FUSE BLOCK CART 300V 20A CHASSIS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 0.18UF 10V X7R 0603 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 8V 0.86A SOT323-3 datasheet.pdf
FAN AXIAL 171.5X50.8MM 48VDC datasheet.pdf
RES 1K OHM 1.5W 2% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 60COND 24AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 36VOUT 50W datasheet.pdf
Connector Header, Top or Bottom Entry 50 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf