TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 234A611-4-03/42-0
234A611-4-03/42-0 picture photo
Mfg. Part Number
234A611-4-03/42-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
FLEX POLY MOLDED PART
Datasheet Download
234A611-4-03/42-0.pdf
Availability of 234A611-4-03/42-0
QUANTITY
234A611-4-03/42-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 234A611-4-03/42-0
Internal Part NumberEIS-234A611-4-03/42-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 234A6
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)234A611-4-03/42-0
234A611-4-03/42-0 Details Description
Related parts for 234A611-4-03/42-0
JUMPER-H1503TR/A3048L/H1501TR 8" datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 4.2MHZ 8SO datasheet.pdf
IC PFC CTRLR AVERAGE CURR 16SOIC datasheet.pdf
TRANS OFF LINE POWER PI LNK362 datasheet.pdf
PUSH ON ALLIGATOR CLIPS datasheet.pdf
CAP CER 510PF 100V 1% BP 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS INLINE SKT datasheet.pdf
CAP TANT 180UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DP4T 3A 125V datasheet.pdf