Johanson Technology Inc. 2450BP15M0100E
2450BP15M0100E picture photo
Mfg. Part Number
2450BP15M0100E
Manufacturer
Product Category
RF Filters
Brief Description
BPF SMD EIA 2.45 GHZ 0805
Datasheet Download
2450BP15M0100E.pdf
Availability of 2450BP15M0100E
QUANTITY
2450BP15M0100E Order Process
Ship out your order
Specifications of 2450BP15M0100E
Internal Part NumberEIS-2450BP15M0100E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,000
Category Filters
FamilyRF Filters
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2450BP15M0100E
Related Links2450BP1, 2450BP15M0100E Datasheet, Johanson Technology Inc. Distributor
2450BP15M0100E Details Description
Related parts for 2450BP15M0100E
IC INVERTER SGL UNBUFF SC-88A datasheet.pdf
CAP ALUM 2000UF 35V AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
RES 499K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 500MA 125V datasheet.pdf
CLIP SNAP CLOSE CONDUIT datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 500V 1A DO204AL datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 500MW SOD80 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.6A SYNC SOT23 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 1.2KV RAD datasheet.pdf