Johanson Technology Inc. 2450FB15B0100E
2450FB15B0100E picture photo
Mfg. Part Number
2450FB15B0100E
Manufacturer
Product Category
Balun
Brief Description
BALUN FILTER CERAMIC 2.4GHZ 1:2
Datasheet Download
2450FB15B0100E.pdf
Availability of 2450FB15B0100E
QUANTITY
2450FB15B0100E Order Process
Ship out your order
Specifications of 2450FB15B0100E
Internal Part NumberEIS-2450FB15B0100E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,000
Category RF/IF and RFID
FamilyBalun
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2450FB15B0100E
Related Links2450FB1, 2450FB15B0100E Datasheet, Johanson Technology Inc. Distributor
2450FB15B0100E Details Description
Related parts for 2450FB15B0100E
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 5% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 35V 20% 2910 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.4KV 400A DO200 datasheet.pdf
ENCODER datasheet.pdf
Connector Receptacle 33 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
OSC PROG 0.7NS 50PPM 2X2.5MM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
350 TB WIR PRO 45D ROU datasheet.pdf
2 POS FASTIN/ON HOUSING PANEL MO datasheet.pdf
FIXED IND 8.2NH 300MA 280 MOHM datasheet.pdf